ŠD Domžale TAJFUN v I. članski ligi zahod še vedno v vodstvu

V teku je I. članska liga zahod, kjer zaenkrat odlično nastopa tudi ekipa ŠD Domžale TAJFUN. V prvem vikendu so člani dosegli maksimalen izkupiček točk, saj so zmagali vse tri dvoboje, v drugem vikendu pa so oddali le eno meč točko, kar ekipo trenutno uvršča na 1. mesto!

V ekipi gostimo tudi dva tujca, turškega velemojstra Buraka Firata in srbskega mednarodnega mojstra Mladena Milenkovića. Poleg tega so se ekipi zopet pridružili močni domači členi, kar vliva dodatno pozitivno energijo. Posebnost letošnje lige je raziskava našega člana dr. Ivana Bratka, ki s sodelavci meri stres posameznika med šahovsko partijo, v ta namen pa igralci naše ekipe ter njihovi nasprotniki prostovoljno nosijo posebne zapestnice, ki beležijo različne dejavnike.

Liga se bo nadaljevala tretji vikend v oktobru, kjer bodo naši v igri za končno zmago – srečno! Rezultate lahko spremljate tukaj.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.